Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Кондури

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
30 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури 12784-CSNT
4.290 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173207-01
1.187 ДЕН
Заштеда 65%
3.390 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
7.090 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193201-01
4.090 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.718 ДЕН
Заштеда 25%
6.290 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KARO193201-31
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Големина
35
36
37
38
39
40
41
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-01
1.944 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ193234-03
1.944 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.245 ДЕН
Заштеда 50%
8.490 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.318 ДЕН
Заштеда 25%
7.090 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.695 ДЕН
Заштеда 50%
7.390 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.544 ДЕН
Заштеда 50%
7.088 ДЕН
Големина
10K
11K
11-K
12K
12-K
13-K
1
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
11.990 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
41,5
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
9.290 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
41
41,5
42
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173205-23
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173240-01
1.479 ДЕН
Заштеда 45%
2.690 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELJ173205-24
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.753 ДЕН
Заштеда 40%
4.588 ДЕН
Големина
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.290 ДЕН
Заштеда 53%
6.990 ДЕН
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.495 ДЕН
Заштеда 50%
6.990 ДЕН
Големина
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELN163208-09
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури ELN163202-09
1.090 ДЕН
Заштеда 61%
2.790 ДЕН
Големина
36
37
38
39
40
41
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
5.543 ДЕН
Заштеда 25%
7.390 ДЕН
Големина
5F
5.5F
6F
6.5F
7F
7.5F
8F
8.5F
9F
9.5F
10F
105F
11F
4
4.5
5
5.5S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.100 ДЕН
Заштеда 50%
6.200 ДЕН
Големина
36
37
37,5
38
39
40
40,5
41
41,5
42
42,5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
47
48
string(0) ""
string(0) ""