Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комплет фустан

по страна
8 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
595 ДЕН
Заштеда 50%
1.190 ДЕН
Големина
5-6
7-8
9-10
16
6
8
10
12
14
1112
1314
1516
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
820 ДЕН
Заштеда 45%
1.490 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
969 ДЕН
Заштеда 35%
1.490 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
969 ДЕН
Заштеда 35%
1.490 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Големина
5-6
7-8
9-10
16
6
8
10
12
14
1112
1314
1516
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
XXXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
3XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Големина
S
M
L
XL
XXL
3XL
string(0) ""
string(0) ""