БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комплет фустан

Пол
  • Прикажи повеќе
Намена
  • Прикажи повеќе
Бренд
  • Прикажи повеќе
Возраст
  • Прикажи повеќе
Специјална понуда
Цена
12 производи
894,00 MKD
40%
1.490,00 MKD
1.590,00 MKD
805,00 MKD
30%
1.150,00 MKD
1.540,00 MKD
730,00 MKD
30%
1.043,00 MKD
1.490,00 MKD
730,00 MKD
30%
1.043,00 MKD
1.490,00 MKD
678,00 MKD
30%
968,00 MKD
1.490,00 MKD
string(0) ""