Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Качкет

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
unisex
deca-momcinja
deca-devojcinja
50 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 628683-355
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 889775-223
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет AV8015-438
904 ДЕН
Заштеда 35%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2319-023
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 8A2854-023
623 ДЕН
Заштеда 30%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 789506-012
1.390 ДЕН
Заштеда 39%
2.290 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-438
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-663
774 ДЕН
Заштеда 35%
1.190 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Качкет BV2938-010
1.190 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
412 ДЕН
Заштеда 30%
588 ДЕН
Големина
OSFB
OSFT
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Качкет 8A2694-C3M
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет AV6721-010
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Качкет 8A2694-R4Y
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 8A2791-023
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2723-U89
579 ДЕН
Заштеда 35%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Качкет 8A2723-KK2
579 ДЕН
Заштеда 35%
890 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 32%
2.190 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.290 ДЕН
Заштеда 28%
1.790 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 32%
2.190 ДЕН
Големина
7-12
7-14
7-34
7-38
7-58
Pročitajte

Додатоците станаа неизбежен дел од наши дневни и вечерни варијанти. Сепак, еден од нив, без разлика дали зборуваме за спортски или lifestyle дневни комбинации, со сигурност владее во стилот на најпопуларните спортисти и љубителите на впечатливиот стајлинг. Во прашање е качкетот - детаљ што го заслужува целото внимание што го добива.

Понудата на Sport Vision, според тоа, се состои од спортски и lifestyle капи и качкети од брендовите Nike, Adidas, Champion, Under Armor и Umbro. Голема предност на овој моден спортски детаљ е неговата практична страна, но и естетска вредност, така што капите може да се носат дури и во деновите кога нема сонце. Сепак, обично ги носиме во сончев ден, а во зависност од активноста, избираме различни модели. Затоа е многу важно да се знае разликата помеѓу моделите на капи наменети за различни спортови, затоа што материјалите и технологиите од кои се направени се сосема различни.

Качкетите/капите за трчање, на пример, се направени да имаат детали кои овозможуваат потта полесно да испарува, додека кошаркарските капчиња се повеќе урбани, кои можат да се носат со кошаркарски шорцеви и кошаркарски маици, но се целосно прифатливи дури и кога станува збор за опуштените дневни комбинации. Меѓу овие модели на капи, најпопуларни во последно време се т.н. snapback капчиња.

Разновидноста на брендови, бои и дизајни сигурно ќе ве привлече кон понудата на Sport Vision. Изберете ги мудро, во согласност со целта, но и со вашите потреби, и веднаш штом ќе одлучите за моделите што најмногу ви одговараат, нарачајте ги Online.

string(0) ""
string(0) ""

Fatal error: Uncaught RedisException: MISCONF Redis is configured to save RDB snapshots, but is currently not able to persist on disk. Commands that may modify the data set are disabled. Please check Redis logs for details about the error. in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0