Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Качкет

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
23 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 889775-223
1.194 ДЕН
Заштеда 40%
1.990 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
891 ДЕН
Заштеда 25%
1.188 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1307011-011
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет AV6721-010
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1305036-040
1.390 ДЕН
Големина
XL2X
S/M
S/XL
X/M
M/L
L/XL
X/L
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1307011-001
1.343 ДЕН
Заштеда 25%
1.790 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 32%
2.190 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 32%
2.190 ДЕН
Големина
7-12
7-14
7-34
7-38
7-58
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 881711-749
903 ДЕН
Заштеда 30%
1.290 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1305036-002
1.390 ДЕН
Големина
XL2X
S/M
S/XL
X/M
M/L
L/XL
X/L
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1305036-410
1.390 ДЕН
Големина
XL2X
S/M
S/XL
X/M
M/L
L/XL
X/L
4346
4750
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 852167-429
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 32%
2.190 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.690 ДЕН
Заштеда 29%
2.390 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.490 ДЕН
Заштеда 25%
1.990 ДЕН
Големина
SM
ML
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет CON281-FLL
945 ДЕН
1.512 ДЕН
1.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет CON284-JXX
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.313 ДЕН
Заштеда 40%
2.188 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFL
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет UMR173190-03
343 ДЕН
Заштеда 30%
490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1286973-953
845 ДЕН
Заштеда 50%
1.690 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.690 ДЕН
Заштеда 29%
2.390 ДЕН
Големина
7
8
67/8
71/2
71/4
71/8
73/4
73/8
75/8
77/8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 659423-410
1.145 ДЕН
1.603 ДЕН
2.290 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Pročitajte

Додатоците станаа неизбежен дел од наши дневни и вечерни варијанти. Сепак, еден од нив, без разлика дали зборуваме за спортски или lifestyle дневни комбинации, со сигурност владее во стилот на најпопуларните спортисти и љубителите на впечатливиот стајлинг. Во прашање е качкетот - детаљ што го заслужува целото внимание што го добива.

Понудата на Sport Vision, според тоа, се состои од спортски и lifestyle капи и качкети од брендовите Nike, Adidas, Champion, Under Armor и Umbro. Голема предност на овој моден спортски детаљ е неговата практична страна, но и естетска вредност, така што капите може да се носат дури и во деновите кога нема сонце. Сепак, обично ги носиме во сончев ден, а во зависност од активноста, избираме различни модели. Затоа е многу важно да се знае разликата помеѓу моделите на капи наменети за различни спортови, затоа што материјалите и технологиите од кои се направени се сосема различни.

Качкетите/капите за трчање, на пример, се направени да имаат детали кои овозможуваат потта полесно да испарува, додека кошаркарските капчиња се повеќе урбани, кои можат да се носат со кошаркарски шорцеви и кошаркарски маици, но се целосно прифатливи дури и кога станува збор за опуштените дневни комбинации. Меѓу овие модели на капи, најпопуларни во последно време се т.н. snapback капчиња.

Разновидноста на брендови, бои и дизајни сигурно ќе ве привлече кон понудата на Sport Vision. Изберете ги мудро, во согласност со целта, но и со вашите потреби, и веднаш штом ќе одлучите за моделите што најмногу ви одговараат, нарачајте ги Online.

string(0) ""
string(0) ""