за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Јакна

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
columbia
22 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1714291273
Машка јакна
3.136 ДЕН
Заштеда 15%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2011251316
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машка јакна
7.614 ДЕН
Заштеда 40%
12.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1840711350
Машка јакна
5.346 ДЕН
Заштеда 15%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988621839
Машка јакна
4.921 ДЕН
Заштеда 15%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1698001467
Машка јакна
5.383 ДЕН
Заштеда 30%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1589321396
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машка јакна
1.828 ДЕН
2.286 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988731010
Машка јакна
2.100 ДЕН
2.626 ДЕН
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1698001858
Машка јакна
5.383 ДЕН
Заштеда 30%
7.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1840711397
Машка јакна
5.346 ДЕН
Заштеда 15%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2011251257
Машка јакна
7.614 ДЕН
Заштеда 40%
12.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1693931231
Машка јакна
5.394 ДЕН
Заштеда 40%
8.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988621742
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка јакна
4.921 ДЕН
Заштеда 15%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1698001012
Машка јакна
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2008211010
Машка јакна
5.112 ДЕН
Заштеда 20%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 2008211464
Машка јакна
4.473 ДЕН
Заштеда 30%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1693931317
Машка јакна
6.293 ДЕН
Заштеда 30%
8.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988711010
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка јакна
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988621813
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка јакна
4.193 ДЕН
Заштеда 30%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1988621010
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машка јакна
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1562681010
Машка јакна
6.111 ДЕН
Заштеда 15%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1840711880
Машка јакна
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 1840711011
Машка јакна
4.193 ДЕН
Заштеда 30%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските јакни веќе неколку сезони се помеѓу приоритетите на листата за купување на облека кај спортистите. Уште од самото настанување, поминаа низ трансформација, па денес, во зависност од спортот со кој се занимавате, можете да одберете машка јакна, женска јакна или детска јакна, за трчање, скијање, тренинг...
 

Изработени од посебни материјали, во чија изработка се користени бројни модерни технологии кои значително допринесуваат за подобро и полесно движење за време на физичките активности, јакните спаѓаат во опрема која е неопходна за во зима, меѓутоа и во пролет и есен. Во оваа група секако дека се вбројуваат ски јакните од брендовите Ellesse, Colmar и Helly Hansen, меѓутоа и јакни за тренинг и трчање. Љубителите на скијање, во понудата на Sport Vision со сигурност ќе ги пронајдат и адекватните чизми и кондури, додека на професионалците и рекреативците чија омилена активност е трчањето, покрај јакна, во нашата понуда ќе ги најдат и соодветните патики за трчање.

Понудата на Sport Vision ја сочинуваат и lifestyle јакни, кои со задоволство ќе ги носите во секојдневните варијанти. Она што не смее да се изостави се јакните за деца. Од нив ги издвојуваме јакните за бебиња, за момчиња и девојчиња, кои ќе ве воодушеват на прв поглед.

Бидете подготвени за секоја физичка активност и за сите годишни времиња! Целата понуда наменета за сите спортисти веќе е достапна на Sport Vision Online Shop.