Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

СУПЕР ЦЕНИ ЗА COOL КОМБИНАЦИИ

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Ellesse или Champion производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%.
*Акцијата не се комбинира со останатите акции.

НАПРАВИ ЈА СВОЈАТА COOL КОМБИНАЦИЈА


НАПРАВИ ЈА СВОЈАТА COOL КОМБИНАЦИЈА