Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Елек

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Возраст
Големина
Цена
zenski
unisex
10 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 1316039-001
4.473,00 MKD
Заштеда 30%
6.390,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 939442-838
4.613,00 MKD
Заштеда 30%
6.590,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек CZ2313
4.121,00 MKD
Заштеда 30%
5.888,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 1303114-090
5.032,00 MKD
6.290,00 MKD
7.390,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек 1303114-001
6.290,00 MKD
Заштеда 15%
7.390,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек BQ1949
4.388,00 MKD
Заштеда 29%
6.188,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Елек BQ1943
4.388,00 MKD
Заштеда 29%
6.188,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек 689256-507
4.490,00 MKD
Заштеда 32%
6.590,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Елек 689256-702
4.490,00 MKD
Заштеда 32%
6.590,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""