за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
zenski
unisex
under-armour
vozrasni
44 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1379508-100
Женски дуксер
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379501-001
Женски дуксер
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1379501-600
Женски дуксер
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1369853-001
Женски дуксер
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1369856-868
Женски дуксер
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374889-001
Женски дуксер
4.473 ДЕН
Заштеда 30%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373592-112
Женски дуксер
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373979-437
Женски дуксер
7.192 ДЕН
Заштеда 20%
8.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1376915-868
Женски дуксер
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374494-100
Женски дуксер
3.112 ДЕН
Заштеда 20%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1369855-495
Женски дуксер
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373208-469
Женски дуксер
2.513 ДЕН
Заштеда 30%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374531-891
Женски дуксер
4.053 ДЕН
Заштеда 30%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373448-100
Женски дуксер
3.595 ДЕН
Заштеда 50%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1369855-001
Женски дуксер
2.618 ДЕН
Заштеда 25%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1369855-669
Женски дуксер
2.618 ДЕН
Заштеда 25%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер 1374107-558
Женски дуксер
2.694 ДЕН
Заштеда 40%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373635-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
4.193 ДЕН
Заштеда 25%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374527-767
Женски дуксер
1.796 ДЕН
Заштеда 60%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374472-767
Женски дуксер
5.873 ДЕН
Заштеда 30%
8.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373029-001
Женски дуксер
1.795 ДЕН
Заштеда 50%
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374106-001
Женски дуксер
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1373035-669
Женски дуксер
2.933 ДЕН
Заштеда 30%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374645-800
Женски дуксер
4.823 ДЕН
Заштеда 30%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.