за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Цена
zenski
unisex
new-balance
vozrasni
17 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31525-ACK
Женски дуксер
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31525-WAD
Женски дуксер
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-SOI
Женски дуксер
3.563 ДЕН
Заштеда 30%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31509-MBM
Женски дуксер
2.984 ДЕН
3.731 ДЕН
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер UT23504-BK
2.994 ДЕН
Заштеда 40%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31508-SEI
Женски дуксер
2.372 ДЕН
2.966 ДЕН
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер UT23504-AGY
3.493 ДЕН
Заштеда 30%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31508-LAY
Женски дуксер
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер UT23504-SST
2.994 ДЕН
Заштеда 40%
4.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT13501-BK
Женски дуксер
1.842 ДЕН
2.303 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT21509-CTU
Женски дуксер
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT21509-BK
Женски дуксер
1.974 ДЕН
Заштеда 40%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT13520-AAG
Женски дуксер
1.883 ДЕН
Заштеда 30%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT13520-WT
Женски дуксер
1.506 ДЕН
1.883 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT13519-BK
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски дуксер
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT13519-WES
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.