за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
308 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 116065-VS022
Женски дуксер
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 116065-WW001
Женски дуксер
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски дуксер
1.844 ДЕН
Заштеда 50%
3.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер WT31501-SOI
Женски дуксер
3.563 ДЕН
Заштеда 30%
5.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31525-ACK
Женски дуксер
4.472 ДЕН
Заштеда 20%
5.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер KRA201F615-41
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
796 ДЕН
Заштеда 60%
1.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер KRA203F601-01
Женски дуксер
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер KRA203F604-10
Женски дуксер
836 ДЕН
Заштеда 60%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер KRA203F603-3D
Женски дуксер
756 ДЕН
Заштеда 60%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.873 ДЕН
Заштеда 40%
4.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374645-800
Женски дуксер
4.823 ДЕН
Заштеда 30%
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2013101010
Женски дуксер
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2013121191
Женски дуксер
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 2013151616
Женски дуксер
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 114972-KK001
Женски дуксер
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 113935-WL004
Женски дуксер
1.716 ДЕН
Заштеда 60%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 114079-YS021
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
1.116 ДЕН
Заштеда 60%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA231F608-01
Женски дуксер
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 54770677I-980
Женски дуксер
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374108-558
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски дуксер
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1374106-001
Женски дуксер
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер WT31508-LAY
Женски дуксер
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 54709584IO-990
Женски дуксер
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1465351010
Женски дуксер
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.