за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
sergio-tacchini
13 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STM14551-409
Машки дуксер
3.442 ДЕН
Заштеда 25%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STM18390-850
Машки дуксер
4.417 ДЕН
Заштеда 25%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STM14551-241
Машки дуксер
3.442 ДЕН
Заштеда 25%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STM18433-225
Машки дуксер
5.392 ДЕН
Заштеда 25%
7.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STM14551-115
Машки дуксер
3.442 ДЕН
Заштеда 25%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA231M621-01
Машки дуксер
2.813 ДЕН
3.517 ДЕН
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M663-01
Машки дуксер
2.458 ДЕН
3.073 ДЕН
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M618-62
Машки дуксер
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M618-01
Машки дуксер
1.895 ДЕН
Заштеда 50%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA223M619-92
Машки дуксер
2.045 ДЕН
Заштеда 50%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA221M610-02
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
1.356 ДЕН
Заштеда 60%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер STA221M611-01
Машки дуксер
1.364 ДЕН
2.274 ДЕН
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 39348-203
Машки дуксер
1.636 ДЕН
Заштеда 60%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.