за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
zenski
unisex
under-armour
vozrasni
20 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
3.773 ДЕН
Заштеда 30%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
3.353 ДЕН
Заштеда 30%
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
3.594 ДЕН
Заштеда 40%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
2.933 ДЕН
Заштеда 30%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
3.958 ДЕН
Заштеда 35%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Женски долен дел тренерки
1.506 ДЕН
2.152 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
3.654 ДЕН
Заштеда 40%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
1.465 ДЕН
2.093 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски долен дел тренерки
1.801 ДЕН
2.574 ДЕН
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
1.318 ДЕН
1.883 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Женски долен дел тренерки
1.614 ДЕН
Заштеда 40%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
2.402 ДЕН
3.432 ДЕН
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
1.674 ДЕН
2.392 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
1.801 ДЕН
3.003 ДЕН
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски долен дел тренерки
1.129 ДЕН
1.614 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски долен дел тренерки
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Женски долен дел тренерки
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.