за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
ellesse
20 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.618 ДЕН
2.023 ДЕН
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.618 ДЕН
2.023 ДЕН
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.658 ДЕН
2.073 ДЕН
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.618 ДЕН
2.023 ДЕН
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.658 ДЕН
2.073 ДЕН
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.545 ДЕН
Заштеда 50%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.618 ДЕН
2.023 ДЕН
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки долен дел тренерки
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.734 ДЕН
Заштеда 40%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.195 ДЕН
1.494 ДЕН
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.493 ДЕН
1.867 ДЕН
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки долен дел тренерки
1.245 ДЕН
Заштеда 50%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.