за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Долен дел тренерки

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
kosarka
29 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
2.041 ДЕН
2.552 ДЕН
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
1.147 ДЕН
1.434 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
1.147 ДЕН
1.434 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски долен дел тренерки
1.291 ДЕН
1.614 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.236 ДЕН
2.796 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.236 ДЕН
2.796 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
2.467 ДЕН
Заштеда 25%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.017 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.542 ДЕН
Заштеда 25%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски долен дел тренерки
2.542 ДЕН
Заштеда 25%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
2.017 ДЕН
Заштеда 25%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
871 ДЕН
1.245 ДЕН
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Детски долен дел тренерки
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски долен дел тренерки
1.291 ДЕН
1.614 ДЕН
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Доколку ги изоставиме формалните, скоро и да нема дневна и вечерна варијанта во која не може да се искомбинира долен дел тренерки. Ова парче облека сите го носиме со задоволство кога станува збор за тренинг, во теретана, омилено ни е кога одиме на трчање, фудбал или кошарка, кога одиме на прошетка, на кафе или во шопинг. Во склад со тоа ги бираме моделите кои ги носиме, меѓутоа и материјалите од кои се изработени.

Долниот дел на тренерки за тренинг и теретана од брендовите на Nike, adidas, Under Armour, Umbro, Ellesse, Lotto i Champion целосно е прилагоден за секое ваше движење и воопшто нема да ви смета за време на тренингот, туку напротив. Тој само ќе придонесе за удобноста при вежбањето. 

Машкиот и женскиот долен дел на тренерки на вистински начин ја надополнуваат понудата на Sport Vision, како и понудата за деца која ја сочинуваат модели за момчиња и девојчиња. Во прашање се парчиња кои се прилагодуваат на потребите на вашето дете, без разлика дали спортува или да ги носи за секојдневни варијанти. Најдобро од се е што за нив можат да се пронајдат и соодветни дуксери, маици и сите останати парчиња облека.

Нарачајте ја омилената спортска гардероба online и уживајте максимално во времето поминато во нив.