за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Време е да се вратиме на училиште! Охрабрете ги вашите деца да бидат активни и здрави со нашата широка палета на спортска опрема, патики и облека.

Без разлика дали се работи за фудбал, кошарка или трчање, нашата понуда за вашите малечки ќе им обезбеди удобност, безбедност и одличен изглед на теренот.

Понудата за тинејџери никогаш не била поинтересна - истражете ја и опремете се за нови авантури.

Подетално

Часови, тренинзи, дружење во училишниот двор - оставете ги вашите деца да уживаат во секоја активност со најдобрата облека, патики и опрема.

Подетално

Одберете го најдобриот ранец за новата учебна година - искористете ја можноста и заштедете со купување на кој било ранец од оваа понуда.