БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг е во акција

Искористете ги своите привелегии како регистриран купувач и нарачајте преку својот налог со попуст до 40%.

Нарачајте еден производ и остварете 20% попуст или два и повеќе производи и остварете 40% попуст.

Попустот за еден производ е веќе пресметан, а за два или повеќе производи ќе се пресмета автоматски доколку сте најавени на својот налог.

Доколку не сте регистрирани, тоа можете да го направите ОВДЕ.

Понудата погледнете ја ОВДЕ.

Дали Ви е потребна наша помош?

Контактирајте не на 02/3055-222 или пак испратете ни е-маил на online@sportvision.mk

Погледнете го нашиот комплетен online каталог овде.

НАРАЧАЈТЕ на www.sportvision.mk или 02/3055-222 СО

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА

Работно време на call center

08-17h во работни денови

10-14h во сабота

Препорачани производи

CHUCK TAYLOR ALL STAR
40%
2.334,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR
30%
2.163,00 MKD
3.090,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR HIGH STREET
30%
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
20%
2.232,00 MKD
2.790,00 MKD
CREWNECK SWEATSHIRT
30%
1.003,66 MKD
1.434,00 MKD
2.390,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
30%
1.045,50 MKD
1.494,00 MKD
2.490,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
30%
766,28 MKD
1.095,00 MKD
2.190,00 MKD
M ID STADIUM FZ
30%
2.394,70 MKD
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
NIKE AIR MAX INFURIATE 2 LOW
25%
3.967,00 MKD
5.290,00 MKD
NIKE AIR MAX INVIGOR
6.490,00 MKD
NIKE AIR MAX PRIME SL
20%
6.792,00 MKD
8.490,01 MKD
STAR PLAYER
30%
2.513,00 MKD
3.590,00 MKD
TECH FULL ZIP HOODY
30%
1.675,56 MKD
2.394,00 MKD
3.990,00 MKD
W ID STADIUM HD
30%
2.394,70 MKD
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
W NSW RALLY JKT VARSITY AIR
30%
2.409,74 MKD
3.442,00 MKD
4.590,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX SEQUENT 2
20%
5.672,00 MKD
7.089,99 MKD
WMNS NIKE AIR MAX THEA
20%
6.232,00 MKD
7.789,99 MKD
WOMEN'S NIKE AIR MAX DYNASTY 2 RUNNING SHOE
20%
4.232,00 MKD
5.290,00 MKD
string(0) ""