БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тренинг е во акција

Искористете ги своите привелегии како регистриран купувач и нарачајте преку својот налог со попуст до 40%.

Нарачајте еден производ и остварете 20% попуст или два и повеќе производи и остварете 40% попуст.

Попустот за еден производ е веќе пресметан, а за два или повеќе производи ќе се пресмета автоматски доколку сте најавени на својот налог.

Доколку не сте регистрирани, тоа можете да го направите ОВДЕ.

Понудата погледнете ја ОВДЕ.

Дали Ви е потребна наша помош?

Контактирајте не на 02/3055-222 или пак испратете ни е-маил на online@sportvision.mk

Погледнете го нашиот комплетен online каталог овде.

НАРАЧАЈТЕ на www.sportvision.mk или 02/3055-222 СО

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА

Работно време на call center

08-17h во работни денови

10-14h во сабота

Препорачани производи

ALPHABOUNCE LUX W
20%
4.390,00 MKD
5.488,00 MKD
BREAKPOINT
36%
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
BREAKPOINT
36%
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
CF RACE W
25%
2.991,00 MKD
3.988,00 MKD
DURAMO 7 M
20%
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
ENERGY CLOUD V
20%
3.190,00 MKD
3.988,00 MKD
GATES
36%
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
GATES
36%
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
MARGIE
36%
1.530,00 MKD
2.390,00 MKD
NEW BALANCE W 574
30%
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
30%
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
PATIKI NEW BALANCE
37%
3.332,00 MKD
5.290,00 MKD
PATIKI NEW BALANCE W
25%
3.742,00 MKD
4.990,00 MKD
RESPONSE LT M
20%
5.910,00 MKD
7.388,00 MKD
RESPONSE+ W
20%
5.910,00 MKD
7.388,00 MKD
TERREX AX2R
6.188,00 MKD
TERREX TIVID MID CP
15%
6.789,00 MKD
7.988,00 MKD
TERREX TIVID MID CP
15%
6.789,00 MKD
7.988,00 MKD
TERREX VOYAGER CW C
7.388,00 MKD
TERREX VOYAGER CW C
7.388,00 MKD
string(0) ""