БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КОМБИНИРАЈ И ЗАШТЕДИ

Искористете ги своите привилегии како регистриран купувач и нарачајте преку својот налог со попуст до 30%.

Нарачајте еден производ и остварете 10% попуст, два производи и остварете 20% попуст,  три и повеќе производи и остварете 30% попуст.

Попустот се остварува автоматски доколку сте најавен со својот налог.

Доколку не сте регистрирани тоа можете да го направите ТУКА.

Погледнете ја понудата ТУКА.

 

Дали Ви е потребна наша помош?

Јавете се на 075/234-800 или испратете ни маил на online@sportvision.mk

Погледнете го нашиот комплетен каталог тука.

НАРАЧАЈТЕ на www.sportvision.mk или на 075/234-800 СО

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА.

Работно време на контакт центарот

09-17 часот во работни денови

10-14 часот во сабота

Препорачани производи

CHUCK TAYLOR ALL STAR
40%
2.334,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR
30%
2.163,00 MKD
3.090,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR HIGH STREET
30%
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
20%
2.232,00 MKD
2.790,00 MKD
CREWNECK SWEATSHIRT
40%
1.434,00 MKD
2.390,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
40%
1.494,00 MKD
2.490,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
50%
1.095,00 MKD
2.190,00 MKD
M ID STADIUM FZ
30%
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
NIKE AIR MAX INFURIATE 2 LOW
20%
3.174,00 MKD
3.966,99 MKD
5.290,00 MKD
NIKE AIR MAX INVIGOR
30%
4.543,00 MKD
6.490,00 MKD
NIKE AIR MAX PRIME SL
8.490,00 MKD
STAR PLAYER
30%
2.513,00 MKD
3.590,00 MKD
TECH FULL ZIP HOODY
40%
2.394,00 MKD
3.990,00 MKD
W ID STADIUM HD
30%
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
W NSW RALLY JKT VARSITY AIR
25%
3.442,00 MKD
4.590,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX SEQUENT 2
7.090,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX THEA
7.790,00 MKD
string(0) ""