БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

РЕГИСТРИРАЈ СЕ И ДОБИЈ 20% ПОПУСТ

 

Нарачај како регистриран купувач и добиј 20% попуст на целиот асортиман.

Попустот се пресметува автоматски доколку сте најавен со својот налог.

Доколку не сте регистриран, тоа можете да го направите на следниот ЛИНК.

Понудата погледнете ја на ЛИНКОТ.

*Минималниот износ за нарачување е 1900 ден. Попустот не може да се комбинира со други online акции и попусти.

Препорачани производи

CHUCK TAYLOR ALL STAR
40%
2.334,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR
30%
2.163,00 MKD
3.090,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR HIGH STREET
30%
2.723,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
20%
2.232,00 MKD
2.790,00 MKD
CREWNECK SWEATSHIRT
40%
1.434,00 MKD
2.390,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
40%
1.494,00 MKD
2.490,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
50%
1.095,00 MKD
2.190,00 MKD
M ID STADIUM FZ
30%
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
NIKE AIR MAX INFURIATE 2 LOW
20%
3.174,00 MKD
3.966,99 MKD
5.290,00 MKD
NIKE AIR MAX INVIGOR
30%
4.543,00 MKD
6.490,00 MKD
NIKE AIR MAX PRIME SL
8.490,00 MKD
STAR PLAYER
30%
2.513,00 MKD
3.590,00 MKD
TECH FULL ZIP HOODY
40%
2.394,00 MKD
3.990,00 MKD
W ID STADIUM HD
30%
3.421,00 MKD
4.888,00 MKD
W NSW RALLY JKT VARSITY AIR
25%
3.442,00 MKD
4.590,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX SEQUENT 2
7.090,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX THEA
7.790,00 MKD
string(0) ""