БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

РЕГИСТРИРАЈ СЕ И ДОБИЈ 20% ПОПУСТ

 

Нарачај како регистриран купувач и добиј 20% попуст на целиот асортиман.

Попустот се пресметува автоматски доколку сте најавен со својот налог.

Доколку не сте регистриран, тоа можете да го направите на следниот ЛИНК.

Понудата погледнете ја на ЛИНКОТ.

*Минималниот износ за нарачување е 1900 ден. Попустот не може да се комбинира со други online акции и попусти.

Препорачани производи

ALPHABOUNCE LUX W
20%
4.390,00 MKD
5.488,00 MKD
BREAKPOINT
36%
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
BREAKPOINT
36%
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
CF RACE W
25%
2.991,00 MKD
3.988,00 MKD
DURAMO 7 M
20%
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
ENERGY CLOUD V
20%
3.190,00 MKD
3.988,00 MKD
GATES
36%
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
GATES
36%
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
MARGIE
36%
1.530,00 MKD
2.390,00 MKD
NEW BALANCE W 574
30%
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
30%
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
PATIKI NEW BALANCE
37%
3.332,00 MKD
5.290,00 MKD
PATIKI NEW BALANCE W
25%
3.742,00 MKD
4.990,00 MKD
RESPONSE LT M
20%
5.910,00 MKD
7.388,00 MKD
RESPONSE+ W
20%
5.910,00 MKD
7.388,00 MKD
TERREX AX2R
6.188,00 MKD
TERREX TIVID MID CP
15%
6.789,00 MKD
7.988,00 MKD
TERREX TIVID MID CP
15%
6.789,00 MKD
7.988,00 MKD
TERREX VOYAGER CW C
7.388,00 MKD
TERREX VOYAGER CW C
7.388,00 MKD
string(0) ""