БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР

02 3055 222

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Nike Special

ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ ОД 20% НА NIKE ОБУВКИ

Листата погледнете ја ОВДЕ

Начинот за остварување на попустот е многу едноставен и потребно е да го впишете клучниот збор (тикет): nikespecial

Купувачите својот попуст го остваруваат со внесување на клучен збор, односно кодот nikespecial во моментот на нарачување на производите од нашата online страна. Клучниот збор, односно код, се впишува во корпата во полето “ИСКОРИСТЕТЕ ТИКЕТ”. Внесете го кодот и кликнете на Искористи Тикет” и сумата автоматски ќе се намали за 20%.

Попуст се остварува за купување на online shop и важи само за купувачи кои се веќе регистрирани, или ќе се регистрираат за време на реализација на купувањето. Затоа пријавете се, изберете ги саканите производи, впишете го кодот и остварете го попустот.

Попустот може да се искористи најдоцна до 21. MAJ 2017 (недела)

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Препорачани производи

ALPHABOUNCE LUX W
20%
3.512,00 MKD
4.390,00 MKD
5.488,00 MKD
AURA MID LACE POLAR
20%
5.434,28 MKD
6.792,00 MKD
8.490,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF RACE W
20%
2.393,10 MKD
2.991,01 MKD
3.988,00 MKD
DURAMO 7 M
20%
2.744,00 MKD
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
ENERGY CLOUD V
20%
2.552,00 MKD
3.190,00 MKD
3.988,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
MARGIE
20%
1.224,00 MKD
1.530,00 MKD
2.390,00 MKD
ML-BOYS SNOW BANK 2.0 WTRPF
20%
3.129,99 MKD
3.912,00 MKD
4.890,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
string(0) ""