ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе

Nike Special

ПРОЛЕТЕН ПОПУСТ ОД 20% НА NIKE ОБУВКИ

Листата погледнете ја ОВДЕ

Начинот за остварување на попустот е многу едноставен и потребно е да го впишете клучниот збор (тикет): nikespecial

Купувачите својот попуст го остваруваат со внесување на клучен збор, односно кодот nikespecial во моментот на нарачување на производите од нашата online страна. Клучниот збор, односно код, се впишува во корпата во полето “ИСКОРИСТЕТЕ ТИКЕТ”. Внесете го кодот и кликнете на Искористи Тикет” и сумата автоматски ќе се намали за 20%.

Попуст се остварува за купување на online shop и важи само за купувачи кои се веќе регистрирани, или ќе се регистрираат за време на реализација на купувањето. Затоа пријавете се, изберете ги саканите производи, впишете го кодот и остварете го попустот.

Попустот може да се искористи најдоцна до 21. MAJ 2017 (недела)

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Препорачани производи

DYNAFLYTE
20%
5.108,00 MKD
6.385,00 MKD
9.390,00 MKD
MONTY
20%
1.897,04 MKD
2.371,00 MKD
NIKE FLEX 2016 RN (GS)
30%
3.003,00 MKD
4.290,00 MKD
QUESTAR M
20%
3.909,91 MKD
4.888,00 MKD
6.188,00 MKD
REEBOK PRINT SMOOTH ULTK
20%
3.192,00 MKD
3.990,00 MKD
4.990,00 MKD
STAR
20%
1.422,04 MKD
1.778,00 MKD
2.790,00 MKD
WMNS AIR ZOOM STRUCTURE 20
27%
5.790,00 MKD
7.890,00 MKD
string(0) ""