БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР

02 3055 222

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MIX Nike i Adidas

Направете ја својата комбинација на Nike и/или adidas маици и заштедете. Клучните зборови mixnikeadidas ти носат попуст. Одбравме дел од асортиманот adidas и Nike маички со кратки ракави, на кои можете да остварите попуст при порачување преку online shop. Комбинирај две маици и оствари 20% попуст или три маици и оствари 30% попуст.

Погледнете ги издвоените adidas и Nikе производи на кои можете да остварите попуст ОВДЕ.

Промотивниот код може да го искористите доколку сте регистрирани на нашата веб страна, или се регистрирате за време на купувањето.

Купувачите својот попуст го остваруваат со внесување на клучен збор, односно mixnikeadidas во моментот на нарачување на производите од нашата online страна. Клучниот збор, односно код, се впишува во корпата во полето “ИСКОРИСТЕТЕ ТИКЕТ”. Ваше е да ги пратите инструкциите кои се наоѓаат на нашата страна:“Имате промо код! Искористете го и заштедите. Внесете го кодот и кликнете на Искористи Тикет”. Внесете го кодот и кликнете на Искористи Тикет” и сумата автоматски ќе се намали за 20% или 30%

#mixnikeadidas

ДОСТАВАТА Е БЕСПЛАТНА
 

 

Препорачани производи

ALPHABOUNCE LUX W
20%
3.512,00 MKD
4.390,00 MKD
5.488,00 MKD
AURA MID LACE POLAR
20%
5.434,28 MKD
6.792,00 MKD
8.490,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF RACE W
20%
2.393,10 MKD
2.991,01 MKD
3.988,00 MKD
DURAMO 7 M
20%
2.744,00 MKD
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
ENERGY CLOUD V
20%
2.552,00 MKD
3.190,00 MKD
3.988,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
MARGIE
20%
1.224,00 MKD
1.530,00 MKD
2.390,00 MKD
ML-BOYS SNOW BANK 2.0 WTRPF
20%
3.129,99 MKD
3.912,00 MKD
4.890,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
string(0) ""