БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР

02 3055 222

ИСПОРАКА ВО РОК ОД ТРИ РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Online Special

Заштедете со купување на Online Shop. Добијте дополнителни 25% попуст на обувки од брендот Champion и Ellesse . Искористете го тикетот за попуст special25

Промотивниот код може да го искористите само ако сте регистрирани на нашата веб страна.

Купувачите својот попуст го остваруваат со внесување на клучен збор, односно special25 во моментот на нарачување на производите од нашата online страна. Клучниот збор, односно код, се впишува во корпата во полето “ИСКОРИСТЕТЕ ТИКЕТ”. Ваше е да ги следите инструкциите кои се наоѓаат на нашата страна:“Имате промо код! Искористете го и заштедите. Внесете го кодот и кликнете на Искористи Тикет”.

Погледнете ја нашата ONLINE понуда ТУКА

 

Препорачани производи

ALPHABOUNCE LUX W
20%
3.512,00 MKD
4.390,00 MKD
5.488,00 MKD
AURA MID LACE POLAR
20%
5.434,28 MKD
6.792,00 MKD
8.490,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
BREAKPOINT
20%
2.042,66 MKD
2.553,00 MKD
3.990,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF HOOPS MID WTR
20%
3.731,20 MKD
4.664,00 MKD
5.488,00 MKD
CF RACE W
20%
2.393,10 MKD
2.991,01 MKD
3.988,00 MKD
DURAMO 7 M
20%
2.744,00 MKD
3.430,00 MKD
4.288,00 MKD
ENERGY CLOUD V
20%
2.552,00 MKD
3.190,00 MKD
3.988,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
GATES
20%
967,56 MKD
1.209,00 MKD
1.890,00 MKD
MARGIE
20%
1.224,00 MKD
1.530,00 MKD
2.390,00 MKD
ML-BOYS SNOW BANK 2.0 WTRPF
20%
3.129,99 MKD
3.912,00 MKD
4.890,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE M 574
20%
2.813,60 MKD
3.517,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NEW BALANCE W 574
20%
2.626,40 MKD
3.283,00 MKD
4.690,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
NIKKI
20%
1.579,00 MKD
1.974,00 MKD
3.290,00 MKD
string(0) ""