БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Маици MIX

Искористите ги своите привилегии како регистриран купувач и нарачајте преку својот регистриран профил со попуст до 30%.

Нарачајте два производи од понудата и остварете попуст од 20%, а со три или повеќе производи остварете 30%.

Попустот се пресметува автоматски при внес на производите во корпа додека сте најавени на својот профил.

Доколку не сте регистрирани, тоа можете да го направите ТУКА.

Понудата погледнете ја ТУКА.

Дали Ви е потребна наша помош?

Контактирајте не на 02/3055-222 или пак испратете ни е-маил на online@sportvision.mk

Погледнете го нашиот комплетен online каталог овде.

НАРАЧАЈТЕ на www.sportvision.mk или 02/3055-222 СО

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА НА ДОМАШНА АДРЕСА

Работно време на call center

08-17h во работни денови

10-14h во сабота

Препорачани производи

CHUCK TAYLOR ALL STAR
20%
3.112,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR
20%
2.472,00 MKD
3.090,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR HIGH STREET
20%
2.490,00 MKD
3.112,00 MKD
3.890,00 MKD
CHUCK TAYLOR ALL STAR STREET
2.790,00 MKD
CREWNECK SWEATSHIRT
30%
1.673,00 MKD
2.390,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
20%
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
HOODED SWEATSHIRT
20%
1.752,01 MKD
2.190,00 MKD
M ID STADIUM FZ
20%
3.910,00 MKD
4.888,00 MKD
NIKE AIR MAX INFURIATE 2 LOW
10%
4.050,00 MKD
4.500,00 MKD
5.290,00 MKD
NIKE AIR MAX INVIGOR
6.490,00 MKD
NIKE AIR MAX PRIME SL
20%
6.792,00 MKD
8.490,01 MKD
STAR PLAYER
20%
2.872,00 MKD
3.590,00 MKD
TECH FULL ZIP HOODY
20%
3.191,99 MKD
3.990,00 MKD
TECH FULL ZIP HOODY
30%
1.953,00 MKD
2.790,00 MKD
W ID STADIUM HD
20%
3.910,00 MKD
4.888,00 MKD
W NSW RALLY JKT VARSITY AIR
15%
3.901,00 MKD
4.590,00 MKD
WMNS NIKE AIR MAX SEQUENT 2
20%
5.672,00 MKD
7.089,99 MKD
WMNS NIKE AIR MAX THEA
20%
6.232,00 MKD
7.789,99 MKD
WOMEN'S NIKE AIR MAX DYNASTY 2 RUNNING SHOE
20%
4.232,00 MKD
5.290,00 MKD
string(0) ""