Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADIDAS X GHOSTED - КОПАЧКИ КОИ НОСАТ НОВА ДИМЕНЗИЈА НА БРЗИНАТА

adidas, ги претстави најновите X GHOSTED копачки, наменети за фудбалери кај кои брзината е најсилното оружје.

Моделот X GHOSTED се одликува со модерни крампони прилагодени за најбрзите спринтери во светот на фудбалот и е идеален за играчи кои сакаат да ги надминат границите на модерниот фудбал.

Во моментов копачките ги носат некои од најбрзите фудбалери во светот, како Mohamed Salah, Son Heung-min и Gabriel Jesus, кои се подготвени за целосно ново ниво на брзина во претстојната сезона.

FAST IS TOO SLOW

 

X GHOSTED.3 FIRM GROUND BOOTS

Копачки

 

JUST IN

Понуда за деца

X GHOSTED.4 TURF BOOTS

Патики за вештачка трева

X GHOSTED.4 INDOOR SHOES

Патики за тврда подлога

X GHOSTED.3 LACELESS JUNIOR

Копачки