за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Black Week, неделата на супер шопинг, носи фантастични попусти до 60% на adidas моделите!
Искористете го бранот попусти на Black Week и купете ги омилените adidas парчиња со голема заштеда!