M NSW POLO PQ MATCHUP CLRBLK

M NSW POLO PQ MATCHUP CLRBLK

Поло маица
Код на производ: 847646-450
2.390,00 MKD
1.990,00 MKD
Заштеда: 400,00 MKD
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
2
1
Акција:
  • Брза испорака
За повеќе информации, помош или порачка:
075 234 800
Работни денови 10 - 17 часот
Сабота 10 - 14 часот
0-24h Викенд и празници

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Поло маица
Основна поделба APP
Пол Машки
Намена Training
Сезона Лето 2017
Бренд NIKE
Возраст Возрасни