ELIE KIDS SKI JACKET
ELIE KIDS SKI JACKET

ELIE KIDS SKI JACKET

Јакна
Код на производ: ELSJ163300-50
3.990,00 MKD
3.990,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
  • 6Y
  • 8Y
  • 10Y
  • 12Y
  • 14Y
2
1
Акција:
  • Брза испорака
За повеќе информации, помош или порачка:
075 234 800
Работни денови 10 - 17 часот
Сабота 10 - 14 часот
0-24h Викенд и празници

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба APP
Пол Деца-девојчиња
Намена Ski
Сезона Есен 2016
Бренд ELLESSE
Возраст Тинејџери

Издвоени производи

6.110,00 MKD
7.190,00 MKD
7.725,00 MKD
9.090,00 MKD
6.570,90 MKD
7.301,00 MKD
8.590,00 MKD
4.472,00 MKD
5.590,00 MKD
5.598,00 MKD
7.388,00 MKD
5.588,00 MKD
7.290,00 MKD
5.301,00 MKD
5.890,01 MKD