NEW BALANCE PATIKE
NEW BALANCE PATIKE
NEW BALANCE PATIKE
NEW BALANCE PATIKE
NEW BALANCE PATIKE

NEW BALANCE PATIKE

Патики
Код на производ: MPRSMBY2
6.890,00 MKD
6.890,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 12
 • 12.5
 • 13
 • 13.5
 • 14
2
1
Акција:
 • Брза испорака
За повеќе информации, помош или порачка:
075 234 800
Работни денови 10 - 17 часот
Сабота 10 - 14 часот
0-24h Викенд и празници

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба FTW
Пол Машки
Намена Running
Сезона Пролет 2017
Бренд NEW BALANCE
Возраст Возрасни
Големина EU veličina Големина во cm
10 44 28
4 36 22
4,5 37 22.5
5 37.5 23
5,5 38 23.5
6 38.5 24
6,5 39.5 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41.5 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46.5 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
38 38 23.5
38,5 38.5 24
39
39,5 39.5 24.5
40 40 25
40,5 40.5 25.5
41,5 41.5 26
42 42 26.5
42,5 42.5 27
43 43 27.5
44 44 28
44,5 44.5 28.5
45 45 29
45,5 45.5 29.5
46,5 46.5 30
47 47 30.5
47,5 47.5 31
38.5 38.5 24
39.5 39.5 24.5
40.5 40.5 25.5
41.5 41.5 26
42.5 42.5 27
44.5 44.5 28.5
45.5 45.5 29.5
46.5 46.5 30
47.5 47.5 31
49 49 32
50 50 33
36 36 22
37,5 37.5 23