DISNEY FROZEN MID I
DISNEY FROZEN MID I
DISNEY FROZEN MID I
DISNEY FROZEN MID I
DISNEY FROZEN MID I

DISNEY FROZEN MID I

Патики
Код на производ: AQ2907
3.088,00 MKD
2.487,99 MKD
Заштеда: 849,05 MKD
 • 3K
 • 4K
 • 5K
 • 5-K
 • 6K
 • 6-K
 • 7K
 • 7-K
 • 8K
 • 8-K
 • 9K
 • 9-K
2
1
Акција:
 • Брза испорака
За повеќе информации, помош или порачка:
075 234 800
Работни денови 10 - 17 часот
Сабота 10 - 14 часот
0-24h Викенд и празници

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба FTW
Пол Женски
Намена Training
Сезона Есен 2016
Бренд ADIDAS
Возраст Малечки дечиња

Издвоени производи

6.110,00 MKD
7.190,00 MKD
7.725,00 MKD
9.090,00 MKD
6.570,90 MKD
7.301,00 MKD
8.590,00 MKD
4.472,00 MKD
5.590,00 MKD
5.598,00 MKD
7.388,00 MKD
5.588,00 MKD
7.290,00 MKD
5.301,00 MKD
5.890,01 MKD